Látkovky - menu
Látkové vložky - pohodlné a ekologické řešení menstruaceÚvod

Menstruace naruby

Látkové vložky

Jak je prát?

Zkušenosti

Typy látkových vložek

Značky a kde koupit
Značky látkových vložek dostupné v ČR

Látkové vložky si můžete vybrat v kamenných obchodech i v eshopech. Z kamenných obchodů můžeme doporučit např.
BIOOO - OD Kotva, Praha 1
Kalíšek.cz - Tusarova 25, Praha 7 (skladem různé značky, i na eshopu obchod.kalisek.cz)

Zde uvádíme látkové vložky šité v České republice.

Látkové intimky Anavy Anavy - www.anavy.cz
Ve firmě specializující se na výrobu látkových plen se ze stejných materiálů šijí i látkové vložky - jedná se o materiály, které jsou certifikované pro kontakt s dětskou pokožkou.
Anavy nabízí slipové vložky a nepropustné denní a noční vložky - jsou se spodní vrstvou z polyesterového flísu nebo s PUL (polyuretanovým) zátěrem. Je možné si vybrat vložky v mnoha barevných variantách a vzorech.
Veškeré výrobky jsou navrženy a vyrobeny v ČR.Látkové vložky LadyPad LadyPad - www.ladypad.eu
Vložky z BIO bambusu a z certifikované BIO bavlna vyrábí stejná firma jako menstruační kalíšek LadyCup. Jsou výborné pro ženy s alergiemi nebo s citlivostí na chemické látky.
Vložky jsou k dostání ve čtyřech velikostech a ve variantách slipové vložky a nepropustné vložky s vkládací vložkou. Vyrábí se ve čtyřech barvách.

Látkové vložky Meracus Meracus - www.meracus.cz
Vložky Meracus jsou šité z materiálů certifikovaných pro kontakt s dětskou pokožkou.
V nabídce jsou 3 různé typy - Line, Smile a Easy. Liší se ve velikosti, propustnosti, použitých materiálech a také barevnosti. Malé vložky se vyrábí v propustné i nepropustné variantě. Denní i noční vložky jsou vyráběny v různé šíři. Nepropustnou vrstvu tvoří buď PUL nebo fleese.

Látkové vložky Šijem dětem Šijem dětem www.sijemdetem.cz
Vložky ze Šijem dětem jsou šité z BIO balvny nebo z materiálů certifikovaných pro kontakt s dětskou pokožkou. Firma je hlavním dovozcem látek a komponentů pro výrobu plen a vložek do ČR.
V nabídce jsou slipové vložky, denní vložky i vložky na noční použití. Jsou v mnoha barevných kombinacích a je na výběr z kombinací různých materiálů.
Dětské neekologické papírové pleny nahradit umíme, tak proč to nezkusit i u dámských potřeb.Copyright © 2017 Latkove-vlozky.cz - informace o látkových vložkách jako pohodlné a levné variantě při menstruaci.